Inspekcja budowlana z powietrza. Dron inspekcyjny

Nowoczesne technologie coraz częściej znajdują zastosowanie w firmach, które działają w branży budowlanej i nie tylko. Drony inspekcyjne można coraz częściej zauważyć nad placami budowy. Jednym z podstawowych zastosowań tych urządzeń jest inspekcja budowlana wykonana z powietrza. Ma to wiele zalet. Jakich? Przeczytaj i się przekonaj.

Wykorzystaj potencjał dronów

Z roku na rok coraz więcej firm budowlanych wykorzystuje nowoczesne urządzenia do wielu celów. Stosuje się je między innymi w pierwszych etapach inwestycji, kiedy to potrzebne jest sporządzenie dokumentacji terenu pod zabudowę obiektu mieszkalnego czy usługowego. Dzięki dronom inspekcyjnym można w szybki i łatwy sposób uzyskać dokładną ortofotomapę. Nasza firma działa na terenie takich miast, jak Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Józefów, Ożarów Mazowiecki, a także Łomianki, gdzie wykonujemy inspekcje budowlane z powietrza i nie tylko.

Dlaczego warto wykonywać inspekcje z dronów?

Firma, którą prowadzimy oferuje szereg zastosowań dla dronów inspekcyjnych. Poza przeglądem budowlanym z powietrza, jesteśmy w stanie dotrzeć tym urządzeniem do miejsc trudno dostępnych, a także wykonać filmy z poszczególnych elementów budynków wraz z opisem technicznym. Ponadto nowoczesna technologia umożliwia nam wykonanie klasyfikacji balkonów budynków mieszkalnych, które mają zostać wyremontowane bez ingerencji w lokale mieszkalne czy bez angażowania mieszkańców.

Istnieje kilka zalet, jakimi wyróżnia się technologia, pozwalająca przeprowadzenie inspekcji budowlanych z powietrza. Jedną z nich jest dokładność. W używanych przez nas dronach inspekcyjnych do przeglądów budowlanych z powietrza znajdują się wysokiej jakości kamery, które pozwalają na wykonanie bardzo szczegółowych nagrań czy fotografii. Dzięki nim możliwe jest dokonanie precyzyjnych analiz obiektów czy inwestycji rozciągniętych na wielkim obszarze, takich jak autostrady czy trakcje kolejowe. Dodatkowo wiąże się to z oszczędnością czasu i pieniędzy, bowiem bezzałogowe statki powietrzne są o wiele tańsze od klasycznych metod przeprowadzania analiz czy inspekcji. Działamy na terenie takich miast, jak Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Józefów, Ożarów Mazowiecki, a także Łomianki. Metoda oferowana przez naszą firmę jest przede wszystkim bezpieczna, bo dzięki niej można zapobiec błędom czy wypadkom na ziemi.

Pozostaw komentarz