Opinia przy pomocy dronu

Zarówno na właścicielach domów jednorodzinnych, jak i na zarządcach obiektów wielorodzinnych, spoczywa obowiązek przeprowadzania regularnych przeglądów budowlanych, które powinny być nadzorowane przez specjalistę z tej dziedziny. Bez względu czy mówimy tutaj o małym domku, magazynie czy biurowcu. Zadaniem nadzorcy jest dbanie o to, by konstrukcji nie groziła żadna katastrofa budowlana. Obecnie działające firmy, takie jak nasza, wykorzystują nowoczesne technologie do takich prac. Opinia przy pomocy dronu wydawana jest przez nas na terenie Warszawy i okolic. Na czym ta usługa polega?

Zalety wykorzystania bezzałogowego statku powietrznego

Firmy, takie jak nasza, chętnie korzystają z dobrodziejstw techniki. Bezzałogowe statki powietrzne sprawdzają się między innymi w budownictwie. Działamy na terenie takich miast, jak Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Józefów, Ożarów Mazowiecki czy Łomianki i to tam wydajemy opinie przy pomocy dronu. W krótkim czasie jesteśmy w stanie uzyskać wszelkie, niezbędne informacje na temat stanu konstrukcji czy poszczególnych elementów budynku. Jest to ogromna oszczędność czasu, a także możliwość dotarcia do trudnodostępnych miejsc.

Opinia przy pomocy dronu pozwala też na bezinwazyjne badania, bowiem nie trzeba mocować kotew rusztowania, a dodatkowo inspekcję można przeprowadzić bez konieczności angażowania w ten proces lokatorów. Film w wysokiej rozdzielności i opis techniczny są zwieńczeniem przeprowadzonych prac kontrolnych.

Wykorzystanie dronów w budownictwie

Bezzałogowce wykorzystywane są między innymi do sprawdzania etapów prowadzonych prac budowlanych, a także wydawania opinii przy pomocy dronu. Ekspertyzy takie są oceną stanu technicznego elementów budynku, np. balkonu bez konieczności wizyty w danym lokalu. Najczęściej inspekcje dotyczą budynków mieszkalnych, mostów, wiaduktów, tablic reklamowych czy kominów.

goh-rhy-yan-p_5BnqHfz3Y-unsplash

Dlaczego pomiar warto powierzyć właśnie nam?

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

Zlecenia realizujemy sprawnie
i zgodnie z  przepisami.

Wykorzystujemy nowoczesny, niezawodny i precyzyjny sprzęt.

Napisz do nas!

Odezwij się do nas, a wyślemy bezpłatną wycenę pomiaru, przeglądu lub innej usługi.

Do zobaczenia!

JBI Bartłomiej Jaśkowski
Chrzanów Duży 25G,
05-825 Chrzanów Duży