Inspekcja techniczna dronem

Zarówno na właścicielach domów jednorodzinnych, jak i na zarządcach obiektów wielorodzinnych, spoczywa obowiązek przeprowadzania regularnych przeglądów budowlanych, które powinny być nadzorowane przez specjalistę z tej dziedziny. Bez względu czy mówimy tutaj o małym domku, magazynie czy biurowcu. Zadaniem nadzorcy jest dbanie o to, by konstrukcji nie groziła żadna katastrofa budowlana. Obecnie działające firmy, takie jak nasza, wykorzystują nowoczesne technologie do takich prac. Opinia przy pomocy dronu wydawana jest przez nas na terenie Warszawy i okolic. Na czym polega inspekcja dronem?

Inspekcja dronem - zalety

Firmy, takie jak nasza, chętnie korzystają z dobrodziejstw techniki. Drony sprawdzają się między innymi w budownictwie. Działamy na terenie takich miast, jak Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Józefów, Ożarów Mazowiecki czy Łomianki i to tam wydajemy opinie przy pomocy dronu. W krótkim czasie jesteśmy w stanie uzyskać wszelkie, niezbędne informacje na temat stanu konstrukcji czy poszczególnych elementów budynku. Jest to ogromna oszczędność czasu, a także możliwość dotarcia do trudnodostępnych miejsc.

Badanie stanu technicznego budynku przy pomocy drona pozwala na bezinwazyjne badania, bowiem nie trzeba mocować kotew rusztowania, a dodatkowo inspekcję można przeprowadzić bez konieczności angażowania w ten proces lokatorów. Film w wysokiej rozdzielności i opis techniczny są zwieńczeniem przeprowadzonych prac kontrolnych.

Inspekcje budowlane z drona

Bezzałogowce wykorzystywane są między innymi do sprawdzania etapów prowadzonych prac budowlanych, a także wydawania opinii przy pomocy dronu. Inspekcje budowlane z drona pozwalają na ocenę stanu technicznego elementów budynku, np. balkonu bez konieczności wizyty w danym lokalu. Najczęściej inspekcje dotyczą budynków mieszkalnych, mostów, wiaduktów, tablic reklamowych czy kominów.

Dron lecący nad miastem po zachodzie słońca

Dlaczego inspekcję budowlaną dronem warto powierzyć właśnie nam?

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

Zlecenia realizujemy sprawnie
i zgodnie z  przepisami.

Wykorzystujemy nowoczesny, niezawodny i precyzyjny sprzęt.

Napisz do nas!

Odezwij się do nas, a wyślemy bezpłatną wycenę pomiaru, przeglądu lub innej usługi.

Do zobaczenia!

JBI Bartłomiej Jaśkowski
Chrzanów Duży 25G,
05-825 Chrzanów Duży